Loading..
For shipping to United States, please visit our Lisca English store.

High-leg гаќички »Java« - костим за капење

High-leg гаќички »Java« - костим за капење

#41530
High-leg гаќички »Java« - костим за капење

Regular Price: 1.199,00 ден

Special Price 839,00 ден

Regular Price: 1.199,00 ден

Special Price 839,00 ден

Опис

Details

  • долен дел костим за капење
  • гаќички за капење
  • низок крој
  • висок ножен изрез за издолжување на нозете
  • на горниот раб детаљ од црвена тантела
  • носталгичен цветен принт
  • Mix & Match: стилски одговара со градниците (горен дел костим за капење) од серијата Java

Полиамид: 87% Еластин: 13%
Одржување
Одржување
-перете рачно или на 30°C по секое носење со средство за шарена или осетлива облека
-потполно исушете го костимот за капење пред да го складирате
-чувајте го во воздушеста, не во пластична кеса
-не ги туткајте пенестите корпи за време на перењето
-маслата од кремите за сончање и сонцето со тек на време влијаат на интензитетот на бојата и материјалот (придржувајте се кон упатствата за одржување)
Плќање и достава
Начини на плаќање:
- при прием на пратка
- по профактура

Достава
- Карго експрес по цена од 100,00 ден
- рок на испорака од 4 до 14 работни дена