Loading..
For shipping to United States, please visit our Lisca English store.

Градник со пенесто обликувана корпа »Djerba« костим за капење

Градник со пенесто обликувана корпа »Djerba« костим за капење

#40389
Градник со пенесто обликувана корпа »Djerba« костим за капење

Regular Price: 2.469,00 ден

Special Price 1.379,00 ден

Regular Price: 2.469,00 ден

Special Price 1.379,00 ден

Опис

Details

Градникот со пенеста корпа и жица сигурно ќе им се допадне на дамите кои сакаат елеганција, одлична поддршка и квалитетен материјал. Овој костим за капење го красат тренди листови од банана, а одлично прилега и за поголеми гради. Модерниот и атрактивен крој на костимот за капење нуди оптимална поддршка во текот на носењето. Дополнително под градите е додадена пена за подобро прилегање на градникот во подлабоките корпи. Одберете го својот костим за капење во живи бои и ќе привлечете внимание каде и да одите.


-     градник со пенести корпи и жица
-     за поголеми броеви
-     модел кој дава оптимална поддршка во текот на носењето
-     под градите е додадена пена која ја дополнува удобноста кај поголемите броеви
-     градник во подлабоки корпи
-     на располагање до Е длабочина на корпи
-     прерамките се регулираат по должина
-     за целосна удобност при носењето
-     стилски се надополнува со гаќичките од серијата »Djerba«

Полиамид: 92% Еластин: 8%
Одржување
Одржување
-перете рачно или на 30°C по секое носење со средство за шарена или осетлива облека
-потполно исушете го костимот за капење пред да го складирате
-чувајте го во воздушеста, не во пластична кеса
-не ги туткајте пенестите корпи за време на перењето
-маслата од кремите за сончање и сонцето со тек на време влијаат на интензитетот на бојата и материјалот (придржувајте се кон упатствата за одржување)
Плќање и достава
Начини на плаќање:
- при прием на пратка
- по профактура

Достава
- Карго експрес по цена од 100,00 ден
- рок на испорака од 4 до 14 работни дена