Loading..
For shipping to United States, please visit our Lisca English store.

Бразил гаќички »Desiree«

Бразил гаќички »Desiree«

#22177
Бразил гаќички »Desiree«

Regular Price: 1.069,00 ден

Special Price 599,00 ден

Regular Price: 1.069,00 ден

Special Price 599,00 ден

Опис

Details

Сите заводнички кои во својата интима сакаат да внесат заводливост и романтичност, ќе бидат воодушевени од овие бразил гаќички. Гаќичките се со смел и исклучително женствен крој, а направени се од еластичен материјал со везена апликација. Посебно атрактивен е предниот дел на гаќичките кој има дискретен романтичен набор. Мекиот материјал нуди одлична удобност и прилегање, без врежување во кожата. Вистинско парче на долна облека за сите трендсетерки.

-     заводливи бразил гаќички
-     мек и удобен материјал со раскошен вез
-     широк ластик во струкот за поголема удобност
-     атрактивен преден дел со дискретен набор
-     без шавни странични рабови на ножниот изрез невидливи под облеката
-     модерен крој за секој ден
-     интимен памучен дел

Полиамид: 70% Полиестер: 13% Еластин: 17%
Одржување
Одржување
-          перете рачно или во вреќичка за перење; што се однесува до температурата, придржувајте се до упатствата на пришиената етикета
-          не ги туткајте пенестите корпи за време на перењето
-          белата долна облека перете ја со универзално средство, обоената со средство за осетлива облека
-          белата и шарената долна облека перете ја одвоено
-          по перењето, сушете под сенка
Плќање и достава
Начини на плаќање:
- при прием на пратка
- по профактура

Достава
- Карго експрес по цена од 100,00 ден
- рок на испорака од 4 до 14 работни дена