Loading..
For shipping to United States, please visit our Lisca English store.

Фустан »Lima«

Фустан »Lima«

#49450
Фустан »Lima«

Regular Price: 3.669,00 ден

Special Price 2.569,00 ден

Regular Price: 3.669,00 ден

Special Price 2.569,00 ден

Опис

Details

-     фустан со преклоп
-     мек, асиметричен фустан со средна должина
-     соодветен за секој ден или за на плажа
-     врзување со врвка на половината
-     набори во предниот дел за поубава линија
-     кратки ракави
-     модерен зебра дезен

Вискоза: 100%
Одржување
Одржување
-          придржувајте се кон симболите за одржување истакнати на етикетата
Плќање и достава
Начини на плаќање:
- при прием на пратка
- по профактура

Достава
- Карго експрес по цена од 100,00 ден
- рок на испорака од 4 до 14 работни дена