Loading..
For shipping to United States, please visit our Lisca English store.

Фустан "Porto Montenegro"

Фустан "Porto Montenegro"

#49385
Фустан "Porto Montenegro"

Regular Price: 4.009,00 ден

Special Price 2.809,00 ден

Regular Price: 4.009,00 ден

Special Price 2.809,00 ден

Опис

Details

Удобен фустан кој може да се носи сам или како додаток со костимите за капење. Направен е од еластичен вискозен материјал во комбинација со еластичен тул, што го оживува изгледот.

-     фустан
-     удобна А-линија со должина до колена
-     елегантен V-изрез во деколтето, оживеан со вметнат материјал од тул
-     вметнат материјал од тул на долниот дел на фустанот
-     на рамената детаљ од везена лента

Вискоза: 92% Полиамид: 2% Еластин: 6%
Одржување
Одржување
-          придржувајте се кон симболите за одржување истакнати на етикетата
Плќање и достава
Начини на плаќање:
- при прием на пратка
- по профактура

Достава
- Карго експрес по цена од 100,00 ден
- рок на испорака од 4 до 14 работни дена