Loading..
For shipping to United States, please visit our Lisca English store.

Фустан »Saint Tropez«

Фустан »Saint Tropez«

#49461
Фустан »Saint Tropez«

Regular Price: 3.539,00 ден

Special Price 1.979,00 ден

Regular Price: 3.539,00 ден

Special Price 1.979,00 ден

Опис

Details

  • краток летен фустан
  • лесен фустан со лилјак ракави
  • врзување на струк
  • атрактивни линии во боја на горниот и долниот раб
  • супер избор за на плажа или за секојдневно носење
  • должина: 95 cm

Вискоза: 94% Еластин: 6%
Одржување
Одржување
-          придржувајте се кон симболите за одржување истакнати на етикетата
Плќање и достава
Начини на плаќање:
- при прием на пратка
- по профактура

Достава
- Карго експрес по цена од 100,00 ден
- рок на испорака од 4 до 14 работни дена