Loading..
For shipping to United States, please visit our Lisca English store.

Фустан »Tahiti«

Фустан »Tahiti«

#49458
Фустан »Tahiti«

Regular Price: 3.339,00 ден

Special Price 2.339,00 ден

Regular Price: 3.339,00 ден

Special Price 2.339,00 ден

Опис

Details

-     модерен летен фустан на преклоп и врзување
-     врзувањето како детаљ визуелно ја намалува половината
-     кратки ракави кои меко паѓаат и дискретно ги кријат рамената
-     бордура на долниот дел со тропски дезен
-     асиметричен преден дел
-     вискозен материјал кој опуштено паѓа
-     стилски и колоритно одговара со костимите за капење од серијата »Tahiti«

Вискоза: 94% Еластин: 6%
Одржување
Одржување
-          придржувајте се кон симболите за одржување истакнати на етикетата
Плќање и достава
Начини на плаќање:
- при прием на пратка
- по профактура

Достава
- Карго експрес по цена од 100,00 ден
- рок на испорака од 4 до 14 работни дена