Loading..
For shipping to United States, please visit our Lisca English store.

Гаќички "Ancona" – костим за капење

Гаќички "Ancona" – костим за капење

#41458
Гаќички "Ancona" – костим за капење

Regular Price: 1.529,00 ден

Special Price 1.069,00 ден

Regular Price: 1.529,00 ден

Special Price 1.069,00 ден

Опис

Details

Елегантниот костим за капење го краси модерен паспул со анимал принт. Гаќичките се изработени од модерен материјал кој е отпорен на тутка и супер прилегаат на тело. Гаќичките се нешто повисоки и женствени, страничната висина може да се регулира со врвки.

-     гаќички
-     повисок крој
-     дискретни паспули со анимал принт на предниот дел
-     гаќичките целосно се поставени
-     страничната висина се регулира по желба со врвките на колковите
-     мек материјал памучен на допир
-     Mix & Match: стилски одговараат со градниците (горни делови на костимите за капење)од серијата "Ancona"

Полиамид: 75% Еластин: 25%
Одржување
Одржување
-перете рачно или на 30°C по секое носење со средство за шарена или осетлива облека
-потполно исушете го костимот за капење пред да го складирате
-чувајте го во воздушеста, не во пластична кеса
-не ги туткајте пенестите корпи за време на перењето
-маслата од кремите за сончање и сонцето со тек на време влијаат на интензитетот на бојата и материјалот (придржувајте се кон упатствата за одржување)
Плќање и достава
Начини на плаќање:
- при прием на пратка
- по профактура

Достава
- Карго експрес по цена од 100,00 ден
- рок на испорака од 4 до 14 работни дена