Loading..
For shipping to United States, please visit our Lisca English store.

Гаќички »Hydra« - костим за капење

Гаќички »Hydra« - костим за капење

#41504
Гаќички »Hydra« - костим за капење

Regular Price: 1.129,00 ден

Special Price 789,00 ден

Regular Price: 1.129,00 ден

Special Price 789,00 ден

Опис

Details

-     удобни класични гаќички
-     разигран цик – цак дезен
-     свеж летен изглед
-     висина на гаќичките 24 цм
-     Mix & Match: стилски си одговараат со градниците (горните делови од костимите за капење) од серијата »Hydra«

Полиамид: 87% Еластин: 13%
Одржување
Одржување
-перете рачно или на 30°C по секое носење со средство за шарена или осетлива облека
-потполно исушете го костимот за капење пред да го складирате
-чувајте го во воздушеста, не во пластична кеса
-не ги туткајте пенестите корпи за време на перењето
-маслата од кремите за сончање и сонцето со тек на време влијаат на интензитетот на бојата и материјалот (придржувајте се кон упатствата за одржување)
Плќање и достава
Начини на плаќање:
- при прием на пратка
- по профактура

Достава
- Карго експрес по цена од 100,00 ден
- рок на испорака од 4 до 14 работни дена