Loading..
For shipping to United States, please visit our Lisca English store.

Гаќички "Porto Montenegro" – костим за капење

Гаќички "Porto Montenegro" – костим за капење

#41442
Гаќички "Porto Montenegro" – костим за капење

Regular Price: 1.809,00 ден

Special Price 1.269,00 ден

Regular Price: 1.809,00 ден

Special Price 1.269,00 ден

Опис

Details

Елегантен костим за капење – гаќички "Porto Montenegro" од материјал TOUCH, кој е мек, лесен, и е со префинета микро текстура. Произведен е со технологијата rapiDRY, која овозможува брзо сушење. Одберете било кој градник (горен дел од костимите за капење)од серијата "Porto Montenegro" и искомбинирајте ја вашата омилена комбинација.

-     гаќички – костим за капење
-     стилски украс на струкот со детали од вез на задниот дел
-     материјал кој брзо се суши
-     Mix & Match: стилски одговара со гаќичките(долните делови од костимите за капење)од серијата "Porto Montenegro"

Полиамид: 85% Еластин: 15%
Одржување
Одржување
-перете рачно или на 30°C по секое носење со средство за шарена или осетлива облека
-потполно исушете го костимот за капење пред да го складирате
-чувајте го во воздушеста, не во пластична кеса
-не ги туткајте пенестите корпи за време на перењето
-маслата од кремите за сончање и сонцето со тек на време влијаат на интензитетот на бојата и материјалот (придржувајте се кон упатствата за одржување)
Плќање и достава
Начини на плаќање:
- при прием на пратка
- по профактура

Достава
- Карго експрес по цена од 100,00 ден
- рок на испорака од 4 до 14 работни дена