Loading..
For shipping to United States, please visit our Lisca English store.

Градник со пенесто обликувани корпи “Forever”

Градник со пенесто обликувани корпи “Forever”

#10259
Градник со пенесто обликувани корпи “Forever”

Regular Price: 3.209,00 ден

Special Price 1.799,00 ден

Regular Price: 3.209,00 ден

Special Price 1.799,00 ден

Опис

Details

Заводлива еластична чипка на грбниот дел, фин мрежест и сатенско светкав материјал со украсна машничка и кристалчиња... Сето ова дава исклучително префинет изглед на градникот со пенести корпи кој е погоден и за гради со поголеми броеви. Овој градник нежно ги подига градите и прави идеално деколте кое ќе ја израдува секоја жена. Задниот дел кој е со чипка заводливо ѕирка под фустан или проѕирна блуза. Меките, светкави и удобни прерамки можат да се продолжат и со тоа помагаат за идеално прилегање на женското тело.

-     градник со пенесто обликувани корпи
-     погоден и за поголеми броеви
-     грбен дел со чипка кој ќе сакате да го покажете
-     светкавите прерамки се меки и удобни
-     се продолжуваат во вратниот дел на грбот
-     атрактивна и заводлива долна облека

Полиамид: 74% Еластин: 26%
Одржување
Одржување
-          перете рачно или во вреќичка за перење; што се однесува до температурата, придржувајте се до упатствата на пришиената етикета
-          не ги туткајте пенестите корпи за време на перењето
-          белата долна облека перете ја со универзално средство, обоената со средство за осетлива облека
-          белата и шарената долна облека перете ја одвоено
-          по перењето, сушете под сенка
Плќање и достава
Начини на плаќање:
- при прием на пратка
- по профактура

Достава
- Карго експрес по цена од 100,00 ден
- рок на испорака од 4 до 14 работни дена