Loading..
For shipping to United States, please visit our Lisca English store.

Градник со пенесто обликувани корпи "Porto Montenegro" - костим за капење

Градник со пенесто обликувани корпи "Porto Montenegro" - костим за капење

#40487
Градник со пенесто обликувани корпи "Porto Montenegro" - костим за капење

Regular Price: 3.149,00 ден

Special Price 2.199,00 ден

Regular Price: 3.149,00 ден

Special Price 2.199,00 ден

Опис

Details

Престижен и елегантен костим за капење "Porto Montenegro" украсен со специјален вез. TOUCH материјалот од кој е изработен воодушевува со тоа што е мек, лесен и е со префинета микро текстура. Произведен е со технологијата rapiDRY, која овозможува брзо сушење. Градникот има удобни пенести корпи и со него добивате и подарок бразлетна која е колоритно усогласена со костимот за капење. Изберете и гаќички(долен дел од костимот за капење) од серијата "Porto Montenegro" и искомбинирајте ја вашата омилена комбинација.

-     градник со пенесто обликувани корпи
-     раскошен вез на деколтето
-     внатрешно скриени жици и корпи
-     прерамки без шев кои спрема големината се шират – за поголема удобност
-     подарок при купување – бразлетна
-     Mix & Match: стилски одговара со гаќичките(долните делови од костимите за капење)од серијата "Porto Montenegro"

Полиамид: 85% Еластин: 15%
Одржување
Одржување
-перете рачно или на 30°C по секое носење со средство за шарена или осетлива облека
-потполно исушете го костимот за капење пред да го складирате
-чувајте го во воздушеста, не во пластична кеса
-не ги туткајте пенестите корпи за време на перењето
-маслата од кремите за сончање и сонцето со тек на време влијаат на интензитетот на бојата и материјалот (придржувајте се кон упатствата за одржување)
Плќање и достава
Начини на плаќање:
- при прием на пратка
- по профактура

Достава
- Карго експрес по цена од 100,00 ден
- рок на испорака од 4 до 14 работни дена