Loading..
For shipping to United States, please visit our Lisca English store.

High-leg гаќички »Lima« - костим за капење

High-leg гаќички »Lima« - костим за капење

#41521
High-leg гаќички »Lima« - костим за капење

Regular Price: 1.329,00 ден

Special Price 929,00 ден

Regular Price: 1.329,00 ден

Special Price 929,00 ден

Опис

Details

-     долен дел на костим за капење со повисок ножен изрез
-     high-leg гаќички
-     моделот на гаќичките оптички ја издолжува ногата
-     модерен дезен со мотив на зебра
-     Mix & Match:стилски одговараат со градниците ( горните делови од костимите за капење) од серијата »Lima«

Полиестер: 82% Еластин: 18%
Одржување
Одржување
-перете рачно или на 30°C по секое носење со средство за шарена или осетлива облека
-потполно исушете го костимот за капење пред да го складирате
-чувајте го во воздушеста, не во пластична кеса
-не ги туткајте пенестите корпи за време на перењето
-маслата од кремите за сончање и сонцето со тек на време влијаат на интензитетот на бојата и материјалот (придржувајте се кон упатствата за одржување)
Плќање и достава
Начини на плаќање:
- при прием на пратка
- по профактура

Достава
- Карго експрес по цена од 100,00 ден
- рок на испорака од 4 до 14 работни дена