Loading..
For shipping to United States, please visit our Lisca English store.

Кошула »Ensenada«

Кошула »Ensenada«

#49436
Кошула »Ensenada«

Regular Price: 3.669,00 ден

Special Price 2.569,00 ден

Regular Price: 3.669,00 ден

Special Price 2.569,00 ден

Опис

Details

-     широка удобна кошула
-     лесен, суптилно проѕирен квалитетен материјал кој убаво паѓа и не се гужва
-     закопчување во предниот дел и продолжен заден дел
-     руска јака со софистициран V - изрез
-     3/4 ракави кои практично можат и декоративно да се подвиткаат и да се закопчаат со копче
-     детаљ на грбот со набор и лесна метална плочка
-     може да се носи на различни начини: откопчана преку костимот за капење или друга облека, закопчана како долга кошула, или пак декоративно да го
-     заврзете предниот дел ...
-     за опуштена летна елеганција

Полиестер: 100%
Одржување
Одржување
-          придржувајте се кон симболите за одржување истакнати на етикетата
Плќање и достава
Начини на плаќање:
- при прием на пратка
- по профактура

Достава
- Карго експрес по цена од 100,00 ден
- рок на испорака од 4 до 14 работни дена