Loading..
For shipping to United States, please visit our Lisca English store.

Градник со пенесто обликувани корпи »Sweet Love«

Градник со пенесто обликувани корпи »Sweet Love«

#60421
Градник со пенесто обликувани корпи »Sweet Love«

Regular Price: 1.869,00 ден

Special Price 1.309,00 ден

Regular Price: 1.869,00 ден

Special Price 1.309,00 ден

Опис

Details

Исклучително романтичен и женствен градник кој е изработен од тул со мотив од ситни срциња, пријатен микро материјал и тесна украсна чипка. Транспарентноста од тулот е во убав контраст со материјалот. Пенестите корпи нудат дополнителна потпора и максимално прилегање и затоа удобноста е загарантирана. Градникот има проѕирен грбен дел со кој ќе изгледате позаводливо. За дополнителна удобност прерамките имаат регулатор во облик на срце со кој можете да ги продолжите или скратите. Идеален градник за дами со поголеми гради!

-     градник со пенести корпи
-     соодветен за големи броеви
-     тул и украсна чипка преку корпата кои дополнително го нагласуваат деколтето
-     проѕирен грбен дел
-     закопчување и прерамки кои можат да се регулираат со што ќе ви овозможат оптимално прилегање
-     тренди модел

Полиамид: 90% Еластин: 10%
Одржување
Одржување
-          перете рачно или во вреќичка за перење; што се однесува до температурата, придржувајте се до упатствата на пришиената етикета
-          не ги туткајте пенестите корпи за време на перењето
-          белата долна облека перете ја со универзално средство, обоената со средство за осетлива облека
-          белата и шарената долна облека перете ја одвоено
-          по перењето, сушете под сенка
Плќање и достава
Начини на плаќање:
- при прием на пратка
- по профактура

Достава
- Карго експрес по цена од 100,00 ден
- рок на испорака од 4 до 14 работни дена