Loading..
For shipping to United States, please visit our Lisca English store.

Push-up градник »Intense«

Push-up градник »Intense«

#10256
Push-up градник »Intense«

Regular Price: 3.209,00 ден

Special Price 2.249,00 ден

Regular Price: 3.209,00 ден

Special Price 2.249,00 ден

Опис

Details

Модерно обликуван push up градник кој вашите гради нежно ќе ги подигне и ќе направи прекрасно бујно деколте кое гордо ќе го покажете под облека со подлабок изрез. Оваа долна облека заведува со внимателно одбрани материјали и модели: меки push up корпи и заводлив женствен вез. Корпите се без шавни и мазни па поради тоа градникот практично е невидлив под припиена облека. Под корпите на градникот е додаден ластик кој ќе се погрижи за подобра потпора и беспрекорна удобност.

-     push up градник
-     модерно обликуван градник кој идеално го нагласува деколтето
-     меки push up корпи за екстра бујно деколте
-     без шавна и мазна надворешна страна на градникот
-     богат вез на долниот дел од корпата
-     декоративно обликуван заден дел кој се грижи за максимална удобност
-     без шавни прерамки кои можат да се продолжат
-     заводлива и романтична долна облека

Полиамид: 72% Полиестер: 15% Еластин: 13%
Одржување
Одржување
-          перете рачно или во вреќичка за перење; што се однесува до температурата, придржувајте се до упатствата на пришиената етикета
-          не ги туткајте пенестите корпи за време на перењето
-          белата долна облека перете ја со универзално средство, обоената со средство за осетлива облека
-          белата и шарената долна облека перете ја одвоено
-          по перењето, сушете под сенка
Плќање и достава
Начини на плаќање:
- при прием на пратка
- по профактура

Достава
- Карго експрес по цена од 100,00 ден
- рок на испорака од 4 до 14 работни дена