Loading..
For shipping to United States, please visit our Lisca English store.

Спортски градник без жица »Miss Sporty«- корпа Ф

Спортски градник без жица »Miss Sporty«- корпа Ф

#60400
Спортски градник без жица »Miss Sporty«- корпа Ф

Regular Price: 2.199,00 ден

Special Price 1.229,00 ден

Regular Price: 2.199,00 ден

Special Price 1.229,00 ден

Опис

Details

Кој би помислил дека јака боја на спортската облека ќе се погрижи за подигнување на енергијата и мотивација за време на вежбањето? Време е да го испробате спортскиот градник со пенесто обликувани корпи , кој на градите им дава силна поддршка за време на вежбањето, а воедно со својата функционалност ќе се погрижи да не мислите на ништо друго и целосно да се посветите на вежбањето. Прерамки кои се продолжуваат и се нешто пошироки, поставени со мека пена,овозможувајќи и кружно закопчување на грбот за подобра поддршка за време на спортските активности. А материјалот од тенки и лесни микровлакна за време на вежбањето ја одвојува влагата далеку од кожата. Жирокиот поставен ластик нуди удобно носење, додека за дополнителна функционалност ќе се погрижи закопчувањето на грбот.
Функционалниот спортски градник е непогрешлив избор на секоја спортистка, кој дава оптимална потпора и удобност и кај поголемите броеви, до 85ф. Доколку ви треба градник со длабочина на корпа Б-Е, изберете го градникот под шифра 60399 на кој кројот е прилагоден за помали корпи.

-     спортски градник со пенести корпи без жица
-     додаток на тул на деколтето
-     широк ластик под градите
-     широки поставени прерамки
-     прерамки кои можат да се извадат
-     тенките микровлакна овозможуваат одвојување на влагата подалеку од кожата

Полиамид: 87% Еластин: 13%
Одржување
Одржување
-          перете рачно или во вреќичка за перење; што се однесува до температурата, придржувајте се до упатствата на пришиената етикета
-          не ги туткајте пенестите корпи за време на перењето
-          белата долна облека перете ја со универзално средство, обоената со средство за осетлива облека
-          белата и шарената долна облека перете ја одвоено
-          по перењето, сушете под сенка
Плќање и достава
Начини на плаќање:
- при прием на пратка
- по профактура

Достава
- Карго експрес по цена од 100,00 ден
- рок на испорака од 4 до 14 работни дена