Loading..
For shipping to United States, please visit our Lisca English store.

Маица без ракави

Маица без ракави

#31002
Маица без ракави
999,00 ден
999,00 ден
Опис

Details

Мека и удобна памучна долна облека е тоа што им треба на мажите за успешен ден. Маицата воодушевува со :

-     удобност при носењето
-     пријатен памучен материјал
-     претставува »must have« за секој маж

ПЛАТИ ПОМАЛКУ, ДОБИЈ ПОВЕЌЕ!
При купување на 2 (две) машки маици (031002), без разлика на бојата или големината, за нив ќе платите само 1.469,00 ден.!

Попустот на LiscaMen 031002 се пресметува во потрошувачката кошничка.

Памук: 95% Еластин: 5%
Одржување
Плќање и достава
Начини на плаќање:
- при прием на пратка
- по профактура

Достава
- Карго експрес по цена од 100,00 ден
- рок на испорака од 4 до 14 работни дена