Loading..
For shipping to United States, please visit our Lisca English store.

Машки боксерки Hercules - 3-pack

Машки боксерки Hercules - 3-pack

#32031
Машки боксерки Hercules - 3-pack
2.139,00 ден
2.139,00 ден
Опис

Details

Мека и удобна долна облека е тоа што му треба на секој маж за успешно секојдневие. Сега можете да добиете повеќе - комплет од 3(три)боксерки, во различна боја, изработени од удобен материјал. Тренди долна облека за целосна удобност.

-     3-pack машки боксерки
-     удобен широк ластик на струкот со логото на Lisca за идеално прилегање
-     удобна мешавина од модал, памук и еластин

Памук: 47% Модал: 47% Еластин: 6%
Одржување
Одржување
-          перете рачно или во вреќичка за перење; што се однесува до температурата, придржувајте се до упатствата на пришиената етикета
-          не ги туткајте пенестите корпи за време на перењето
-          белата долна облека перете ја со универзално средство, обоената со средство за осетлива облека
-          белата и шарената долна облека перете ја одвоено
-          по перењето, сушете под сенка
Плќање и достава
Начини на плаќање:
- при прием на пратка
- по профактура

Достава
- Карго експрес по цена од 100,00 ден
- рок на испорака од 4 до 14 работни дена