Loading..
For shipping to United States, please visit our Lisca English store.

Кратки панталони »Lima«

Кратки панталони »Lima«

#49453
Кратки панталони »Lima«

Regular Price: 2.869,00 ден

Special Price 2.009,00 ден

Regular Price: 2.869,00 ден

Special Price 2.009,00 ден

Опис

Details

-     кратки панталони со висок струк
-     бермуда панталони
-     невидливи џебови во страничниот шав
-     лента околу половината за врзување
-     закопчување со скриен патент од предната страна
-     модерен зебра дезен

Вискоза: 100%
Одржување
Одржување
-          придржувајте се кон симболите за одржување истакнати на етикетата
Плќање и достава
Начини на плаќање:
- при прием на пратка
- по профактура

Достава
- Карго експрес по цена од 100,00 ден
- рок на испорака од 4 до 14 работни дена