Loading..
For shipping to United States, please visit our Lisca English store.

Маица со долги ракави »Kiss Me«

Маица со долги ракави »Kiss Me«

#86313
Маица со долги ракави »Kiss Me«

Regular Price: 2.339,00 ден

Special Price 1.309,00 ден

Regular Price: 2.339,00 ден

Special Price 1.309,00 ден

Опис

Details

Удобна блуза со долги ракави која дискретно го поврзува вискозниот материјал со романтичната чипка. Проѕирноста на чипката во делот на рамениците на блузата со класичен крој и додава модерен изглед. Блузата е удобна, лесна и заводлива.

-     блуза со класичен крој со долги ракави
-     за посекси изглед, на ракавите и рамената има чипка
-     убав срцест израз на деколтето
-     вратниот изрез и ракавите завршуваат со чипка
-     вискоза и чипка
-     блуза за секоја прилика

Вискоза: 51% Полиамид: 37% Еластин: 12%
Одржување
Одржување
-          придржувајте се кон симболите за одржување истакнати на етикетата
Плќање и достава
Начини на плаќање:
- при прием на пратка
- по профактура

Достава
- Карго експрес по цена од 100,00 ден
- рок на испорака од 4 до 14 работни дена