Loading..
For shipping to United States, please visit our Lisca English store.

Машки костим за капење

Машки костим за капење

#47240
Машки костим за капење

Regular Price: 1.599,00 ден

Special Price 899,00 ден

Regular Price: 1.599,00 ден

Special Price 899,00 ден

Опис

Details

  • класичен машки костим за капење
  • внатрешна постава во облик на слип гаќички
  • врвка за врзување од внатрешната страна
  • тенки декоративни контрастни линии
  • на располагање до величина 2XL

Полиамид: 80% Еластин: 20%
Одржување
Одржување
-перете рачно или на 30°C по секое носење со средство за шарена или осетлива облека
-потполно исушете го костимот за капење пред да го складирате
-чувајте го во воздушеста, не во пластична кеса
-не ги туткајте пенестите корпи за време на перењето
-маслата од кремите за сончање и сонцето со тек на време влијаат на интензитетот на бојата и материјалот (придржувајте се кон упатствата за одржување)
Плќање и достава
Начини на плаќање:
- при прием на пратка
- по профактура

Достава
- Карго експрес по цена од 100,00 ден
- рок на испорака од 4 до 14 работни дена