Loading..
For shipping to United States, please visit our Lisca English store.
05.5.2022

Lisca нова продавница - од сега и во Струмица

Пролетта е веќе тука и внесува свежина на продажните места. Новите колекции ќе ја надополнат вашата гардероба со свежи бои и тренди парчиња од новите колекции. Отсега новите модели ќе можете да ги купите во нашата новоотворена продавница на Lisca во Струмица.

Продавницата е уредена со посебно внимание за купувачите да се чувствуваат пријатно во неа.

Современата опрема и пријатната атмосфера се задолжени за посебно шопинг искуство, а понудата е особено разновидна, почнувајќи од долна облека, до удобни пижами и нови костими за капење во кои со сигурност ќе блеснете ова лето.

Колекцијата Lisca Selection ќе ве воодушеви со луксузна нота, колекцијата на Lisca Fashion е инспирирана од цвеќињата, а трендовските модели на колекцијата Lisca Cheek мамат со нежни нијанси на бои и романтична носталгија.

Колекциите се создадени за да се сакате себеси повеќе.

По повод отварањето ви нудиме попуст од -20% на целиот асортиман кој можете да го искористите од 05.05. до 06.05.2022.

Во галерија погледнете ја новоотворената продавница на Lisca во Струмица: