Loading..
For shipping to United States, please visit our Lisca English store.
17.4.2021

Отворена реновирана продавница во битола

На 17.04.2021 Lisca ја отвори реновираната продавница во Битола.

Посетете не и проверете кои модни новитети ќе не прават среќни во овие месеци – женствени, романтични, смели.

Долна облека, спален програм, костими за капење и горна облека – сé по најновите модни трендови создадени само за вас, за вие да се чувствувате одлично... Ве чекаат модели од пролетната колекција, инспирирани од природата, екстравагантни модели од префинет материјал, летна мода за на плажа со mix & match колекциите на костими за капење.

Колекции создадени за да се сакате себеси повеќе.