Loading..
For shipping to United States, please visit our Lisca English store.
15.11.2022

Дополнителни -20% во OUTLET!

Дополнителни -20% во OUTLET!

Луда акција!

Провери во OUTLET и искористи го дополнителниот попуст!

Само од 15. до 21.11.2022 ти даваме дополнителни -20% на сите веќе намалени артикли од OUTLET!

Можност која не смееш да ја пропуштиш.


Акцијата важи само во интернет продавницата на Лисца. Дополнителните 20% попуст се пресметуваат во потрошувачката кошничка.


OUTLET долна облекаOUTLET пижамиOUTLET облека


OUTLET костими за капење