Loading..
For shipping to United States, please visit our Lisca English store.
25.10.2022

Есенска можност -20% попуст!

Есенска можност -20% попуст!

Шарени модни принтови, атрактивна тантела во енергични бои, меки природни материјали во нежни нијанси, пижама која се носи и на забава.......која есенска приказна ќе ве инспирира.

Што и да одберете, не пропуштајте – само од 25.10 до 01.11.2021 може да искористите 20% попуст на колекцијата есен – зима 21.


На веб страницата побарајте артикли со ознака  ...НОВО...  и креирајте есенска модна приказна по свој вкус.


Акцијата важи во e-shop и сите продавници на Lisca.Попустите не се комбинираат.RUBLJESPAVAĆI


ODJEĆA