Loading..
For shipping to United States, please visit our Lisca English store.
01.6.2021

Фантастичен костим за капење со ТРОПСКИ дезен

Искористи ја привлечната експлозија на бои и комбинирај ги тропските дезени со еднобојна облека. Не пропуштај - модерни, едноделни костими за капење со длабок изрез кои можеш да ги комбинираш со панталони или со сукња.

Тропска романтика со модерни кроеви и привлечни детали кои ќе се погрижат да не останеш незабележана. Bestseler креациите наменети за помали и поголеми величини се тренд оваа сезона.