Loading..
For shipping to United States, please visit our Lisca English store.
22.3.2018

НОВА колекција на долна облека пролет-лето 2018

НОВА колекција на долна облека пролет-лето 2018

Фантазијата е вечна, пишува илјада магични приказни - при креирање и избор на долната облека. Без разлика дали тоа е секси или заводливо заведување или нежна романтика со префинета елеганција - дами кои сакаат да ја фасцинираат и нагласат линијата ја сакаат имагинацијата во нејзината убавина. Колекцијата на Lisca Selection за пролет - лето 2018 година, која се состои од две серии: Glory and Sophistic, носи модни трендови кои не би сакале да пропуштите.


Вез и проѕирни детали, ефекти на тетоважа, Сваровски кристали, безшавни рабови и свиленкаст допир на кожата се само некои од карактеристиките на престижните модели од тенок микроматеријал и тул во колекцијата на Lisca Selection наменета за посебни прилики.
Нека биде со модерен детал - high neck градник, смело одбрана поддршка со убаво деколте, bralette боди со заводливи тесни прерамки и секси ножен изрез, balkonet топ со странично закопчување и магичен изрез на грбниот дел или некои од другите модели со кои не можете да погрешите.

Совршено дополнување на избраната долна облека за пријатна вечер се внимателно изработени пижами со свиленкаст допир. Заводливо елегантни ќе бидете со блузите во црна или ванила боја. Со длабок изрез напред или на задниот дел, деталот од избрана долна облека на Lisca Selection ќе дојде до израз.