Loading..
For shipping to United States, please visit our Lisca English store.
03.3.2021

Пролетна можност -20%

Пролетна можност -20%

Од 03.03 до 10.03.2021 може да имате модерни парчиња од новата колекција со 20% поповолно.
Попустот важи на долна облека, блузи, ноќници, пижами, наметки и костими за капење од колекцијата пролет/лето 2021.
Акцијата важи во Lisca продажните места и Lisca интернет продавницата. Попустите не се комбинираат.


ДОЛНА ОБЛЕКАПИЖАМИI


ОБЛЕКА


КОСТИМИ ЗА КАПЕЊЕ И ДОДАТОЦИ