Loading..
For shipping to United States, please visit our Lisca English store.
12.7.2021

30% СЕЗОНСКИОТ попуст

30% СЕЗОНСКИОТ попуст

Искористи ја акцијата, освежи ја гардеробата, заштеди на најновите модерни парчиња од колекцијата пролет-лето 2021 и добиј 30% попуст. Избери помеѓу долна облека, костими за капење, облека и програма за спиење.

Акцијата трае од 12.7. до распродажба на залихите. Важи за производите со обележан попуст. Попустите не можат да се комбинираат. Акцијата важи во e- shop и во сите продавници на Lisca.ДОЛНА ОБЛЕКАКОСТИМИ ЗА КАПЕЊЕ - ЖЕНИКОСТИМИ ЗА КАПЕЊЕ - МАЖИ


ПИЖАМИОБЛЕКА