Loading..
For shipping to United States, please visit our Lisca English store.
04.1.2021

Сезонско НАМАЛЕНИЕ до -50%

Сезонско НАМАЛЕНИЕ до -50%

Од 4.1.2021 до распродажба на залихите . искористете го сезонскиот попуст до -50% на одбрани серии на долна облека, ноќници, пижами, наметки и блузи од колекцијата есен-зима 2020.

Искористете ја понудата во интернет продавницата и на продажните места на Lisca каде што попустот се пресметува на каса. Попустите не се комбинираат.

ДОЛНА ОБЛЕКА


ПИЖАМИ


ОБЛЕКА