Loading..
For shipping to United States, please visit our Lisca English store.
14.2.2020

ИНСТАГРАМ Е ПРЕПЛАВЕН СО СРЦИЊА

Денот на вљубените овој пат е во петок и многу парови романтичната атмосфера ќе ја продолжат цел викенд. Февруари е месец на љубовта и често наидуваме на убави нијанси на љубовна црвена боја, букети со рози, слатки срца и многу идеи за уживање.

Инфуенсерките на Инстаграм се пофалија со своите подароци за Денот на вљубените - долна облека Lisca. Погледнете ги нивните фотографии.
@sara_kaspar, @fluffyprincess, @mina01_08, @sarashine_, @martina_vetrih и @tajacekuta носат долна облека Evelyn.  
@kajakarba и @nnolita носат долна облека Romance.
@mia_baresic и @evinalepotilnica уживаат во утринската наметка Soul.