Loading..
For shipping to United States, please visit our Lisca English store.
26.11.2020

20% попуст на СÉ

Од 27.11. до 29.11.2020.
искористете ја ексклузивната »BLACK FRIDAY« понуда и изберете ги своите омилени Lisca артикли по супер цени. Акцијата важи на СИТЕ ненамалени артикли кои сега можете да ги купите дури со 20% попуст!


Акцијата завршува за…

motionmailapp.com

 

%% РАЗГЛЕДАЈТЕ ЈА ПОНУДАТА %%Акцијата важи во сите продажни места на Lisca* и во интернет продавницата**. Попустите не се комбинираат. Акцијата не важи за намалените производи или при купување на подарок ваучери. *Попустот се пресметува на каса. **Попустот се пресметува во потрошувачката кошничка.