Loading..
For shipping to United States, please visit our Lisca English store.
29.11.2019

Black Friday попустот важи само денес!

САМО ДЕНЕС, 29.11.2019.
внеси го кодот

→     29BLACK19     

и во кошничката ќе ги пронајдете вашите омилени артикли по супер -20% цени.


До крај на акцијата одбројуваме …

motionmailapp.com

 

Почнете да купувате по намалени цени веднашОваа еднократна поволност можете да ја искористите во сите продажни места на Lisca* и во интернет продавницата**. 

*Попустот се пресметува на каса. 
** Во интернет продавницата попустот се пресметува со внес на бонус кодот
      29BLACK19      во корпата. 

Акцијата не важи за веќе намалените артикли.
Попустите не се спојуваат.