Loading..
For shipping to United States, please visit our Lisca English store.
23.3.2020

CUUUTE гаќички = 5 за 999,00 ден

При купување на било која комбинација од бразил и обични гаќички цената за 5 парчиња е 999,00 ден.

Направете ја својата комбинација од класични гаќички или бразилки  Cute! Изберете ги омилените бои и обновете ја вашата залиха на памучна долна облека.

Акцијата трае од 23.03 до 29.03.2020. во интернет продавницата каде што попустот автоматски се пресметува во купувачката кошничка.