Loading..
For shipping to United States, please visit our Lisca English store.
13.11.2020

Есенско 20% намаление

Есенско 20% намаление

Од 13. до 22.11.2020. можете да си приуштите нови, модерни парчиња од колекцијата есен/зима 2020. дури 20% поповолно.

Акцијата важи на e-shop и во сите продажни места на Lisca, каде што попустот се пресметува на каса. Попустот не се однесува на програмата за мажи. Попустите не се комбинираат.


ДОЛНА ОБЛЕКАПИЖАМИ


ОБЛЕКА