Loading..
For shipping to United States, please visit our Lisca English store.
22.9.2022

Хулахопки? Сега 3 за 2!

Ладните утра ни носат и ладни нозе. Но зошто цел ден да ви биде ладно? Одберете нежни, меки и модерни хулахопки кои ќе се погрижат да ви биде топло и да се чувствувате убаво.

Само од 22.9. до 5.10.2022. искористете ја акцијата 3 за 2!

При купување на било кој артикл од програмата Lisca хулахопки, без оглед на боја, големина или модел, добивате попуст во висина на најевтиниот артикл. Веќе знаете кои хулахопки ќе ги одберете?

Акцијата важи во e-shop и во сите продавници на Lisca. Попустот се пресметува во потрошувачката кошничка односно на каса. Попустите не се комбинираат и во оваа акција не може да се искористи бонус кодот..