Loading..
For shipping to United States, please visit our Lisca English store.
10.5.2021

40% попуст на машка долна облека

40% попуст на машка долна облека

Од 10. до 19.05.2021. при купување на машка долна облека искористете 40% попуст. Можете да изберете безвременски класични кроеви, удобни боксерки и маици.

Акцијата важи во сите продажни места на Lisca и во e-shop. Попустот не важи за пижамите на Lisca men и на веќе намалените артикли.