Loading..
For shipping to United States, please visit our Lisca English store.
15.3.2019

ПРОЛЕТНА МОЖНОСТ -20%


Конечно пристигнаа!
Првите сончеви зраци последниве денови го истераа сивилото, ги разбудија птиците, понекаде дури и ѕиркаат кокичиња.
Ако вашата фиока со долна облека ви е изгледа досадно и зимски, време е да ја искористите пролетната можност.

Долната облека и костимите за капење од сезоната пролет / лето во период од 15.- 24.3.2019. може да се купат со попуст од 20%.

*Понудата важи во продажните места и во е-продавницата.
*Попустот се пресметува на каса или автоматски во корпата во е-продавницата.