Loading..
For shipping to United States, please visit our Lisca English store.
07.3.2022

Пролетна можност -20%

Пролетна можност -20%

Искористи 20% попуст на долна облека, блузи, ноќници, пижами, наметки и костими за капење од колекцијата пролет/лето 2022.

Акцијата трае од 7.3. до 17.3.2022.
Акцијата важи на артикли од колекцијата пролет/лето 2022. Попустите меѓусебно не се комбинираат. Акцијата важи во интернет продавницата и сите продажни места на Lisca.


ДОЛНА ОБЛЕКАПИЖАМИI


КОСТИМИ ЗА КАПЕЊЕ