Loading..
For shipping to United States, please visit our Lisca English store.
05.1.2022

Сезонско намаление

Сезонско намаление

Искористи ја акцијата и избери си нови модели од колекцијата есен - зима 2021. сега со -30% поевтино. Одбери помеѓу долна облека, пижами и горна облека и уживај во носењето.

Акцијата трае од 5.1.2022. до распродажба на залихите. Акцијата важи на колекцијата есен - зима 2021. Попустите не се комбинираат. Акцијата важи во интернет продавницата и во сите продажни места на Lisca.


ДОЛНА ОБЛЕКАПИЖАМИОБЛЕКА