Loading..
For shipping to United States, please visit our Lisca English store.
02.5.2018

СУПЕР ПОНУДА НА CUTE ГАЌИЧКИ

Купувањето на долна облека е вистинско уживање. Можност како оваа е повеќе од добредојдена во период на пролетно обновување на гардеробата. Збогатете ја залихата на секојдневни гаќички со нови модели и разиграни дезени. 
Не ја пропуштајте акцијата од 02.05. до 06.05.2018  и обновете ја  залихата на своите удобни  CUTE памучни panty  и  бразилки гаќички.

АКЦИЈА

При купување на било која комбинација на бразилки и panty гаќички, цената за 5 парчиња е 999,00 ден.
Акцијата важи од 02.05. до 06.05.2018 во е-продавницата.


*попустот во е-продавницата се пресметува автоматски во кошничката