Loading..
For shipping to United States, please visit our Lisca English store.

Маица »Luxury Dream«

Маица »Luxury Dream«

#86317
Маица »Luxury Dream«
3.339,00 ден
3.339,00 ден
Опис

Details

Елегантен модел кој ги спојува раскошот и удобноста. Маицата со долги ракави е малку подолга, комотна и со благо ѕвонести ракави. Додатоците од тул во боја на кожа околу вратот и на ракавите привлекува погледи, додека акцентот е ставен на везот на ракавите. Вискоза за секој ден да се чувствувате одлично.

-     блуза со долги ракави
-     малку подолга блуза со благо ѕвонести ракави
-     додатоци од тул во боја на кожа околу вратниот изрез и на ракавите
-     вез на ракавите
-     елеганција

Вискоза: 91% Полиамид: 1% Полиестер: 2% Еластин: 6%
Одржување
Одржување
-          придржувајте се кон симболите за одржување истакнати на етикетата
Плќање и достава
Начини на плаќање:
- при прием на пратка
- по профактура

Достава
- Карго експрес по цена од 100,00 ден
- рок на испорака од 4 до 14 работни дена