Loading..
For shipping to United States, please visit our Lisca English store.

Bralette градник »Amaze«

Bralette градник »Amaze«

#60384
Bralette градник »Amaze«

Regular Price: 1.739,00 ден

Special Price 899,00 ден

Regular Price: 1.739,00 ден

Special Price 899,00 ден

Опис

Details

За самосвесни модерни трендсетерки, новитет во понудата! Пред се модерен и заводлив bralette градник. Специјално дизајниран модел на градник, со мрежа која го достигнува вратот, се закопчува на вратот или на класичен начин. Смелите трендсетерки може да го носат како самостое горен дел во комбинација со здолниште или панталони.

-     bralette градник
-     транспарентна мрежа која го достигнува вратот
-     класично закопчување или околу вратот
-     пред се модерен модел
-     мазни корпи
-     црвена машна како додаток
-     како горна облека, со можност за комбинирање

Полиамид: 91% Еластин: 9%
Одржување
Одржување
-          перете рачно или во вреќичка за перење; што се однесува до температурата, придржувајте се до упатствата на пришиената етикета
-          не ги туткајте пенестите корпи за време на перењето
-          белата долна облека перете ја со универзално средство, обоената со средство за осетлива облека
-          белата и шарената долна облека перете ја одвоено
-          по перењето, сушете под сенка
Плќање и достава
Начини на плаќање:
- при прием на пратка
- по профактура

Достава
- Карго експрес по цена од 100,00 ден
- рок на испорака од 4 до 14 работни дена