Loading..
For shipping to United States, please visit our Lisca English store.

Бразил гаќички»Ammy«

Бразил гаќички»Ammy«

#22142
Бразил гаќички»Ammy«

Regular Price: 859,00 ден

Special Price 479,00 ден

Regular Price: 859,00 ден

Special Price 479,00 ден

Опис

Details

Заводливите бразил гаќички »Ammy« женствено го нагласуваат задникот, а проѕирните додатоци нежно ги следат облините. Бразилките од мек материјал се удобни, а истовремено невидливи, не оставаат траги под панталони или тесни сукњи.
Романтичната долна облека »Ammy« во модерна сива боја со цветен дезен и проѕирна еластична мрежа со мали точки, внесува младешки восхит во вашата гардероба. Стилски и атрактивен модел за заводлив ден.

-     бразилки
-     романтичен цветен дезен
-     проѕирен мрежест материјал
-     декоративен ластик и машна
-     модерен и атрактивен модел
-     мек микро материјал

Полиамид: 28% Полиестер: 58% Еластин: 14%
Одржување
Одржување
-          перете рачно или во вреќичка за перење; што се однесува до температурата, придржувајте се до упатствата на пришиената етикета
-          не ги туткајте пенестите корпи за време на перењето
-          белата долна облека перете ја со универзално средство, обоената со средство за осетлива облека
-          белата и шарената долна облека перете ја одвоено
-          по перењето, сушете под сенка
Плќање и достава
Начини на плаќање:
- при прием на пратка
- по профактура

Достава
- Карго експрес по цена од 100,00 ден
- рок на испорака од 4 до 14 работни дена