Loading..
For shipping to United States, please visit our Lisca English store.

Бразилки »Charlene«

Бразилки »Charlene«

#22163
Бразилки »Charlene«

Regular Price: 999,00 ден

Special Price 559,00 ден

Regular Price: 999,00 ден

Special Price 559,00 ден

Опис

Details

Бразил гаќичките »Charlene« заведуваат со комбинација од одбрани материјали; удобен микро материјал во боја на нежна праска кој женствено е покриен со проѕирна мрежа со точкици. Апликацијата од точки во предниот дел и светкавиот ластик на половината ќе се погрижат за дополнителна заводливост, а целата задна страна маѓепсува со проѕирност.
Бразилките можете да ги одберете во две колоритни комбинации.

-      бразил гаќички
-      мек микро материјал
-      мрежа со точкици
-      декоративна апликација
-      ластик на половината во црна и боја на праска
-      памучен додаток

Полиамид: 55% Полиестер: 33% Еластин: 12%
Одржување
Одржување
-          перете рачно или во вреќичка за перење; што се однесува до температурата, придржувајте се до упатствата на пришиената етикета
-          не ги туткајте пенестите корпи за време на перењето
-          белата долна облека перете ја со универзално средство, обоената со средство за осетлива облека
-          белата и шарената долна облека перете ја одвоено
-          по перењето, сушете под сенка
Плќање и достава
Начини на плаќање:
- при прием на пратка
- по профактура

Достава
- Карго експрес по цена од 100,00 ден
- рок на испорака од 4 до 14 работни дена