Loading..
For shipping to United States, please visit our Lisca English store.

Бразил гаќички »Beatrice«

Бразил гаќички »Beatrice«

#22155
Бразил гаќички »Beatrice«

Regular Price: 1.069,00 ден

Special Price 399,00 ден

Availability: Нема залиха

Опис

Details

Романтична и заводлива долна облека. Раскошен вез со светкави нишки, мек еластичен тул за дискретна проѕирност и удобен материјал кој дава чувство на втора кожа. Бразил гаќичките кроени се привлечно и убаво да го нагласат задникот, а воедно не се приметуваат под припиени панталони или сукња.
Страничниот и задниот дел на гаќичките се обликувани од заводлив и проѕирен тул, со што моделот е позаводлив , а така ќе се чувствуваат и жените кои ќе ги носат. Раскошниот вез на предниот дел дава посебен шарм. Романтична долна облека за оние кои сакаат да заведуваат.

-     бразил гаќички
-     мек и удобен материјал
-     раскошниот преден дел приевлекува внимание со додатокот од проѕирен вез и декоративната апликација
-     поширок светкав ластик на половината за поголема удобност
-     ножен изрез со удобен тенок ластик
-     памучен додаток
-     елегантен крој до 44 големина

Полиамид: 58% Полиестер: 33% Еластин: 8% Металик нишки: 1%,
Одржување
Одржување
-          перете рачно или во вреќичка за перење; што се однесува до температурата, придржувајте се до упатствата на пришиената етикета
-          не ги туткајте пенестите корпи за време на перењето
-          белата долна облека перете ја со универзално средство, обоената со средство за осетлива облека
-          белата и шарената долна облека перете ја одвоено
-          по перењето, сушете под сенка
Плќање и достава
Начини на плаќање:
- при прием на пратка
- по профактура

Достава
- Карго експрес по цена од 100,00 ден
- рок на испорака од 4 до 14 работни дена