Loading..
For shipping to United States, please visit our Lisca English store.

Push up градник без жица »Beauty«

Push up градник без жица »Beauty«

#60390
Push up градник без жица »Beauty«

Regular Price: 1.739,00 ден

Special Price 899,00 ден

Regular Price: 1.739,00 ден

Special Price 899,00 ден

Опис

Details

Модерен push up градник »Beauty« без жица, ќе ви направи деколте од бајките. Градникот е без жица, за оние кои сакаат комотно чувство. Го сочувал својот природен изглед, но и покрај тоа ги истакнува градите. Меѓу корпите е нешто понизок, така е погоден за под деколтирани маици. Посебен облик на кошниците кој овозможува многу изразено деколте, а чувството на заводливост ќе го почувствувате и со чипкастите детали на страничните делови.
Релјефна чипка, памучна на допир, дополнета со дневна долна облека од модал. Градникот е удобен, а заводлив, младешки и романтичен.

-     push up градник без жица
-     посебниот облик на корпите овозможува нагласено деколте
-     мазна корпи со чипка на долниот дел од корпите
-     меѓу корпите украсна машна
-     заводлива долна облека од модал

Модал: 54% Полиамид: 38% Еластин: 8%
Одржување
Одржување
-          перете рачно или во вреќичка за перење; што се однесува до температурата, придржувајте се до упатствата на пришиената етикета
-          не ги туткајте пенестите корпи за време на перењето
-          белата долна облека перете ја со универзално средство, обоената со средство за осетлива облека
-          белата и шарената долна облека перете ја одвоено
-          по перењето, сушете под сенка
Плќање и достава
Начини на плаќање:
- при прием на пратка
- по профактура

Достава
- Карго експрес по цена од 100,00 ден
- рок на испорака од 4 до 14 работни дена