Loading..
For shipping to United States, please visit our Lisca English store.

Машки пижами со кратки ногавици »Odin«

Машки пижами со кратки ногавици »Odin«

#35015
Машки пижами со кратки ногавици »Odin«
2.669,00 ден
2.669,00 ден
Опис

Details

Пријатни и удобни пижами со кратки ракави и кратки ногавици. Пижамата е добар избор за опуштени летни вечери и свежи утра – за удобно спиење.

-     пижами со кратки ракави и кратки ногавици
-     маица од mélange вискозен материјал
-     округол вратен изрез
-     еднобојни кратки панталони со должина до колена
-     широк ластик на струкот со врвка на врзување
-     странични џебови
-     удобен памук

Материјал:
маица: 85% вискоза, 11% полиестер, 4% еластин;
кратки панталони: 100% памук

Одржување
Одржување
-          придржувајте се кон симболите за одржување истакнати на етикетата
Плќање и достава
Начини на плаќање:
- при прием на пратка
- по профактура

Достава
- Карго експрес по цена од 100,00 ден
- рок на испорака од 4 до 14 работни дена