Loading..
For shipping to United States, please visit our Lisca English store.

Пижама со долги ракави

Пижама со долги ракави

#35008
Пижама со долги ракави

Regular Price: 3.339,00 ден

Special Price 2.339,00 ден

Regular Price: 3.339,00 ден

Special Price 2.339,00 ден

Опис

Details

Машката пижама со долги ракави и долги ногавици воодушеува со:

-    мек памучен материјал за опуштена удобност,
-    комбинација на еднобојност и шара – горниот дел е со каро шара, а долниот е во еднобојна изведба
-    џеб и горен дел со околувратник и
- практично закопчување на копчиња.

Памук: 100%
Одржување
Плќање и достава
Начини на плаќање:
- при прием на пратка
- по профактура

Достава
- Карго експрес по цена од 100,00 ден
- рок на испорака од 4 до 14 работни дена